18000 м. Черкаси, вул. Хрещатик, 200 тел. +380 472  54 11 70  lib-ukr@ukr.net
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню
Фотохроніка
Пошук
Поділитись

 

Безперешкодний доступ до інформації є важливим для свободи, рівності, глобального взаємопорозуміння. Кожен має право висловлювати свою думку, одержувати інформацію – це основа демократії, також це сутність бібліотечного обслуговування.

Інтернет-центри Черкаської централізованої бібліотечної системи є важливими брамами до світу інформації, що з’єднують людей з глобальними інформаційними ресурсами, уможливлюють для громади та для окремої особи мати вільний доступ до інформації для розвитку, освіти, удосконалення, культурного збагачення.

Інтернет-центри – це не просто точки доступу до Інтернету, це зручне середовище та комфортність обслуговування, відкритість до інновацій, повага і толерантність у відношенні до особистості користувача і його інформаційних запитів, дотримання конфіденційності в питаннях інформаційної діяльності користувача (крім випадків, передбачених законом), дотримання наукового, політичного, ідеологічного, конфесіонального нейтралітету, надання консультативної допомоги з питань доступу до мережі, рекомендації, консультації, допомога, додаткові послуги.

Інформаційний пошук у мережі Інтернет складний і різноманітний. Велике значення для ефективності пошуку має вміння правильно скласти інформаційний запит. Тому доречні консультації по використанню мережі Інтернет та допомога у пошуку необхідної інформації.

Користувачі не залишаються один на один з величезним морем інформації. Працівники Інтернет-центрів систематизують найцінніші ресурси Інтернет, а потім рекомендують їх користувачам як вебліографічні списки (рекомендовані переліки сайтів). Важливо допомогти користувачеві зорієнтуватися у великій кількості різноманітної інформації, часом марної й навіть шкідливої. Безмежність інформаційних ресурсів Інтернету стала для ЦБС необхідністю, без якої сьогодні якісного обслуговування користувачів не забезпечити. 

Інтернет-центри Черкаської централізованої бібліотечної системи

запрошують всіх бажаючих. Ми завжди вам раді!  

 

 

 

  

COVID-19

Актуально про COVID-19

Графік роботи
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Партнери

Український культурний фонд

Черкаська школа №3

Черкаська школа №6

Черкаська школа №17

Черкаський професійний ліцей

ЧНУ

Народний університет

Черкаська обласна організація НСПУ

БО 100% життя

Патрульна поліція

Черкаський центр зайнятості

Черкаський жіночий центр

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright © Слотіна (Миргород). 2021
Повне або часткове копіювання матеріалів нашого сайту дозволено тільки при обов’язковій вказівці прямого гіперпосилання на наш сайт
Зробити безкоштовний сайт з uCoz