18000 м. Черкаси, вул. Хрещатик, 200 тел. +380 472  54 11 70  lib-ukr@ukr.net
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню
Фотохроніка
Пошук
Поділитись

Шановні користувачі!

Пропонуємо скористатися нижченаведеними адміністративними електронними послугами. 

Якщо в процесі використання виникнуть труднощі, зверніться до працівників бібліотеки за консультацією.

Міський транспорт: економимо гроші та час

Слідкуємо за рухом міського транспорту на EasyWay.

Сайт EasyWay створено у Львові в 2011 році, в 2012 році сайт допомагав іноземним гостям Євро-2012, а вже в 2013 році став технічним партнером Google, Yandex та Here з підтримки громадського транспорту в Україні.

Тут міститься інформація про маршрути більш ніж 50 міст України, а також Молдови, Казахстану та інших країн.

EasyWay дуже полегшує життя містянам, які часто їздять громадським транспортом. Ви можете безплатно скачати додаток EasyWay на Android та iOS, що допоможе підібрати зручний для вас маршрут з урахуванням фінансових та часових затрат, а також прокладе найкоротший автомобільний шлях.

Крім того, не так давно тут з’явилась ще одна дуже корисна можливість – тепер користувачі можуть спостерігати за пересуванням автобусів, тролейбусів, трамваїв та міської електрички завдяки встановленим там GPS, а отже, тепер ви будете точно знати, за скільки хвилин приїде ваш транспорт, і зможете краще розрахувати час.

Якщо потрапили у пастку на дорозі через погіршення погодних умов, телефонуйте не вагаючись!

Аналітично-диспетчерська група Укравтодора: +380 (44) 287 11 40, kae@ukravtodor.gov.ua

Черкаська область  +380 (472) 71 45 34, +380 (67) 809 31 17

Жителі та гості Черкас мають можливість висловити своє незадоволення щодо роботи міських маршруток і тролейбусів

Залишити скаргу чи побажання можна в кілька способів, зокрема:

– особисто через відділ звернень Черкаської міської ради (вул. Байди Вишневецького, 36, 106 кабінет, тел. 36 01 84),
– залишити скаргу в режимі он-лайн – 
ТУТ.
– на оперативну службу за коротким номером 15-05 або мобільними телефонами 050-464-60-60, 068-791-70-67, 073-700-15-05.

 Знаходимо попутника для міжміської поїздки

Сайт Blablacar дає можливість легко знайти попутника, який, наприклад, щодня їде своїм авто за таким само маршрутом, як і ви.

Blablacar в основному орієнтований на міжміські поїздки – тут ви заздалегідь можете подивитись, хто їде за потрібним вам маршрутом та обрати прийнятну для вас ціну. Так само, якщо ви – водій авто, хочете трохи зекономити на поїздці і не проти компанії, кидайте сюди запит – і система спробує знайти для вас потрібного пасажира.

Зробимо місто кращим

Якщо у вашому будинку зламався ліфт, вчасно не вмикають (або не вимикають) опалення, ви помітили яму на дорозі – вам у оперативну службу Черкаського МВК 1505. Усі онлайн-звернення автоматично реєструються і потрапляють до відповідальних за ту чи іншу сферу життєдіяльності міста органів.

Комунальні підприємства м. Черкаси

«Черкаситеплокомуненерго» Введення показників лічильників, сплатити онлайн.

«Черкасиводоканал» Введення показників лічильників, сплатити онлайн, сервіси «Знайди воду», «Повідомити про аварію».

«Черкасигаз» Особистий кабінет, передача показників лічильників через інтернет, калькулятор визначення розміру плати.

На сайті «Черкаська ТЕЦ» можна скористатись Особистим кабінетом (особистий простір для зручного контролю розрахунків та оплати), сплачувати за послуги гарячого водопостачання та тепла легко i вчасно, знайти відповіді на питання щодо комунальних послуг.

На сайті Черкасиобленерго можна переглянути свою абонкнижку, легко підрахувати суму платежу, роздрукувати квитанцію, за якою сплатити за електрику або через відповідні установи (традиційно), або миттєво онлайн (наприклад, через картку Приват24). 

Зима – найважчий сезон для безпритульних тварин. Важко добувати їжу, воду та знайти теплий прихисток. Саме зимою більшість братів наших менших гинуть. В цей період особливо важлива наша з вами допомога. Тому хочемо звернути вашу увагу, якщо ви десь зустріли хвору, замерзлу або навіть голодну тварину, зверніться за допомогою до дільниці по роботі з безпритульними тваринами КП «Черкаська служба чистоти» за тел. 38-36-63. Також ЧСЧ надає послуги по вивезенню сміття та відходів.

Самостійно вирахувати, скільки сплачувати за гарячу воду та тепло. На сайті Міністерства юстиції з’явився Калькулятор розрахунку чесної платіжки, скориставшись яким, можна дізнатися, чи справедливою є вартість тепла та гарячої води.

Шукаємо лікаря на DOC.ua

Якщо ви стомилися висиджувати як мінімум дві черги в міських амбулаторіях: спершу до терапевта, а потім вже до спеціалізованого лікаря і якщо ви готові відмовитись від безплатної медицини на користь платного, але швидкого та зручного медичного сервісу, скористуйтеся онлайн-порталом на зразок Doc.ua.

Тут ви маєте змогу, не виходячи з дому, знайти потрібного вам кваліфікованого спеціаліста. По-перше, ви можете скористатись функцією онлайн-діагностики – самостійно обрати ті симптоми, які вас турбують. Відповідно до них система підкаже вам, до яких лікарів краще звернутись. Потім вам необхідно буде обрати одного з них, звернувши обов’язкову увагу на кваліфікацію, досвід роботи, рейтинг та відгуки інших користувачів про нього. Крім того, є можливість обрати лікаря, який приймає недалеко від вашого дому. Якщо зробили свій вибір – одразу записуйтесь на прийом.

Мій Мед Кабінет

Сервіс «Мій МедКабінет» забезпечує online-запис пацієнта медичного закладу на прийом до лікаря. Сервіс надає Вам такі можливості: створення попереднього запису на прийом до обраного Вами лікаря; скасування створеного Вами запису на прийом.

Важливо знати:

  • сервіс доступний лише тим пацієнтам, котрі зареєстровані в інформаційній системі ЛПЗ та зазначили особистий номер телефону або знають власний номер електронної медичної картки;
  • без реєстрації в ЛПЗ сервіс недоступний;
  • доступ до сервісу може бути заблоковано, якщо пацієнт двічі впродовж двох місяців створив попередній запис, проте не відвідав лікаря або не скасував запис завчасно;
  • скасувати online-запис Ви можете лише до 08.00 того дня, на який було заплановано прийом.

Надійна ідентифікація пацієнта, зареєстрованого в мережі ЛПЗ, здійснюється через надсилання коду підтвердження на мобільний телефон користувача.

Доступні ліки

В Україні запрацював онлайн-сервіс, за допомогою якого кожен пацієнт зможе шукати аптеки, що надають ліки за державною програмою «Доступні ліки». Сервіс складається з пошукової таблиці та інтерактивної мапи з аптеками та медичними закладами.

Бізнес

Покрокові інструкції як відкрити в місті Черкаси понад вісімдесят видів бізнесу 

Вакансії

Інтерактивна карта пошуку вакансій в місті Черкаси Можна здійснити пошук вакансій шляхом переміщення курсору вулицями міста, або ввівши в пошуковому полі ключові слова, наприклад, назву посади чи професії. Тоді відповідні геовідмітки вкажуть на актуальні пропозиції роботи. Також можна дізнатися про вимоги роботодавців до претендентів, обсяг заробітної плати, контактні дані працедавців та фахівців центру зайнятості. Розміщені на карті й вакансії для молодих людей на період літніх канікул, виділені вони помаранчевим кольором. Використовуючи сучасні гаджети, молодь, яка шукає роботу на літній період, дистанційно й абсолютно безкоштовно може переглянути актуальні вакансії та підібрати для себе зручну за місцем розташування та цікаву роботу.

 

MapaMoney – онлайн інструмент, який дає можливість легко дізнатись інформацію про всі витрати з бюджету міста Черкаси. Команда eKreative візуалізувала на карті всі видатки, що дозволяє дізнатись інформацію про фінансування як депутатських округів загалом, так і конкретних об’єктів. Тепер кожен може знати, скільки грошей за останні два роки було спрямовано на його будинок, школу, лікарню чи вулицю. Користування інструментом MapaMoney є безкоштовним. На сьогодні загальнодоступною є комп’ютерна версія. У розробці перебуває також мобільна версія.

Відкрита база небезпечних товарів

В Україні запрацювала Відкрита база небезпечних товарів. В Україні запрацював сайт з інформацією про небезпечну нехарчову продукцію, виявлену на ринку. Розробили його в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Товари поділені за категоріями: дитячі, мийні засоби, засоби вимірювальної техніки, електричне та електронне обладнання, паливо. Завдяки сервісу можна перевірити безпечність продукції або дізнатись, що робити у разі порушення своїх прав як споживача. На сайті вказані контактні дані усіх органів ринкового нагляду та чітко вказану сферу їх повноважень. Портал наразі працює в тестовому режимі.

Взаємодія з владою. За цими посиланнями ви можете:

* поставити питання та взяти участь в обговоренні різних тем на форумі сайту Національного центру електронного урядування

* взяти участь в обговоренні проектів нормативно-правових актів (урядовий сайт «Громадянське суспільство і влада»)

* надіслати звернення з будь-якої проблеми до органів виконавчої влади (веб-сайт «Урядовий контактний центр»)

* скористатися великою кількістю адміністративних послуг (від отримання дублікатів про право власності на житло до державної реєстрації юридичної особи (Єдиний державний портал адмінпослуг)

* надіслати податкову та фінансову звітність платника податків в електронній формі (сайт Державної фіскальної служби України)

* перевірити свідоцтва платника єдиного податку (сайт Державної фіскальної служби України)

* подати скаргу або звернення до органу Пенсійного фонду України

* висловити та обговорити проблеми, пов’язані з фінансовою діяльністю (форум сайту Міністерства фінансів України)

* отримати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (сайт Міністерства юстиції України)

* знайти в Єдиному реєстрі громадських формувань політичну партію, благодійну організацію, творчу спілку, інше громадське формування (сайт Міністерства юстиції України)

*в Кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України отримати документи з державних реєстрів в режимі on-line, знайти законодавчі документи та шаблони документів

*на Порталі державних послуг переглянути інформацію про послуги, які надають громадянам та бізнесу державні органи України

*на порталі електронних послуг «Пенсійний консультант» ви можете перевірити правильність розміру пенсії або здійснити її перерахунок, отримати консультацію експертів

Вирішуємо соціальні проблеми легко. За цими посиланнями ви можете:

*подати електронне звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування та отримати відповідь в електронній формі

* знайти роботу (Єдиний портал Державної служби зайнятості України «Труд»),

скористатися інформацією сторінки у мережі Facebook «Потрібна робота?»

* розрахувати орієнтовний розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

* отримати інформацію про стан субсидії в домогосподарстві (за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики)

* самостійно розрахувати розмір вашої майбутньої пенсії (Пенсійний калькулятор на сайті Пенсійного фонду України)

* отримати виписку із системи персоніфікованого обліку на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України

* отримати онлайн консультацію Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна»

* скористатися публічною кадастровою картою України (Земельний портал України)

* отримати довідкову інформацію з єдиного державного реєстру судових рішень (веб-портал «Судова влада України»)

* зареєструватися в «Реєстрі вкладників заощаджень громадян» (сайт АТ «Ощадбанк» вкладників Сбербанку колишнього СРСР)

* отримати юридичну онлайн-консультацію (Черкаський міський центр правової допомоги)

* пройти реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні якості освіти (сайт Українського центру оцінювання якості освіти )

*оформити субсидію онлайн

Інтернет-банкінг. За цими посиланнями ви можете:

* зарезервувати та придбати проїзні пасажирські документи на залізничний транспорт (сайт Укрзалізниці)

* сплатити комунальні платежі, рахунки за мобільний та міський телефони, Інтернет, кабельне телебачення (сайт Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»)

Бази даних. За цими посиланнями ви можете:

* переглянути відкриті бази даних для українців

* дізнатися більше про свого бізнес-партнера, перевірити його надійність (Реєстр платників ПДВ на сайті Державної фіскальної служби України)

*перевірити друковані засоби масової інформації, чи є вони у Державному реєстрі друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єкти інформаційної діяльності (сайт Міністерства юстиції України)

* скористатися бізнес-каталогом підприємств України

* переглянути електронну базу даних на 60 тисяч військовополонених часів Другої світової війни - уродженців України.

COVID-19

Актуально про COVID-19

Графік роботи
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Партнери

Український культурний фонд

Черкаська школа №3

Черкаська школа №6

Черкаська школа №17

Черкаський професійний ліцей

ЧНУ

Народний університет

Черкаська обласна організація НСПУ

БО 100% життя

Патрульна поліція

Черкаський центр зайнятості

Черкаський жіночий центр

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright © Слотіна (Миргород). 2021
Повне або часткове копіювання матеріалів нашого сайту дозволено тільки при обов’язковій вказівці прямого гіперпосилання на наш сайт
Зробити безкоштовний сайт з uCoz