м. Черкаси, вул. Хрещатик, 200 

lib-ukr@ukr.net

Черкаська центральна міська бібліотека імені Лесі Українки

Вітаю Вас Гість | RSS
Поділитись
Головне меню
Фото
Пошук

 

  

  "Бібліоміст" – це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США. Оснащення бібліотек відбувалося на конкурсній основі, переможцями якої в 2012 році серед  620 бібліотек України стали   бібліотеки Черкаської міської централізованої бібліотечної системи. 

  Проект  покликаний перетворити бібліотеки на сучасні громадські центри та підвищити роль бібліотек в українському суспільстві.  Завдяки програмі  5 бібліотек Черкаської міської централізованої бібліотечної системи  отримали  15 сучасних комп’ютерів, оснащених ліцензованим програмним забезпеченням корпорації Майкорософт, веб-камерами, навушниками з мікрофоном; п’ять пристроїв Wi-Fi, п’ять комплектів обладнання для створення локальної мережі, 4 комплекти принтер-сканер.

   1 листопада 2012 року в Центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки відбулося урочисте відкриття центру нових бібліотечних послуг в рамках програми "Бібліоміст". Відтепер "Бібліоміст" відкриває нову сторінку життя бібліотеки та місцевих громад. Використовуючи інформаційні технології  бібліотекарі мають можливість шукати нові ідеї, підвищувати індивідуальний та фаховий рівень обізнаності, а користувачі проходять безкоштовні  курси комп’ютерної грамотності, користуються веб-ресурсами для пошуку роботи чи потрібних послуг, доступу до інформації органів влади і соціальних служб, надсилають і отримують електрону пошту, слухають музику, дивляться фільми, обмінюються фотографіями, спілкуються у програмі "Скайп" тощо.

Графік роботи
Наші блоги
Наші друзі

Черкаський професійний ліцей

Бібліотечний інформаційно-освітній портал

Центральна міська бібліотека для дітей м. Черкаси

Бібліотека-філія №2 для дітей
м. Черкаси

Бібліотека-філія №2 для дорослих м. Черкаси

Бібліотека-філія №7 для дорослих м. Черкаси

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright © Слотіна (Миргород). 2018
Повне або часткове копіювання матеріалів нашого сайту дозволено тільки при обов’язковій вказівці прямого гіперпосилання на наш сайт або з письмового дозволу адміністратора сайту.
Зробити безкоштовний сайт з uCoz