вул. Хрещатик, 200   lib-ukr@ukr.net
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню
Фото
Поділитись

З 1 лютого 2017 року протягом двох місяців Черкаська міська бібліотека ім. Лесі Українки організовує віртуальний Book-слем (BOOK Slam) «Молоде покоління обирає книгу…», присвячений улюбленим книгам молоді. Book-слем - це інноваційна форма представлення книги з метою заохочування до читання і формування читацьких інтересів!
Book-слем – це літературне змагання на кращу "рекламну кампанію" по просуванню обраної книги. Завдання учасника полягає в тому, щоб якомога краще розрекламувати улюблену книжку. Учасники або Book-слемери повинні представити вибрану книгу таким чином, щоб саме його книга привернула увагу і набрала найбільшу кількість лайків. Бібліотека визначить кращу рекламну книжкову компанію (письмовий виступ) 30 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги.


 

Правила:

1. Учасники повинні на нашій сторінці в письмовій формі презентувати свою улюблену книгу так, щоб у інших виникло бажання її прочитати. У ході реклами доречним буде використання цікавих фактів про автора та його героя, фотографій, відеороликів з найкращих екранізацій.
2. Якщо немає змоги самостійно представити улюблену книгу на нашій сторінці, бібліотека може від імені учасника презентувати книгу читача.
3. Потрібно дотримуватись поваги, не допускати грубі, зневажливі висловлювання про всіх учасників Book-слему та їх вибір.
4. 30 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги за допомогою лайків будуть підбиті підсумки літературного змагання з призами.
Book-слем - це чудова реклама книг, особливо для тих користувачів, які не встигли прочитати ті чи інші твори і тепер мають чудову нагоду ознайомитися з новими книжками.

Найбільшу кількість лайків набрала презентація нашої читачки Литвин Тетяни, студентки філологічного факультету ЧНУ ім. Богдана Хмельницького https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1743044312674474&set=p.1743044312674474&type=3&theater 

Вітаємо переможця! 

Графік роботи
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші друзі

Черкаський професійний ліцей

Бібліотечний інформаційно-освітній портал

Центральна міська бібліотека для дітей м. Черкаси

Бібліотека-філія №2 для дітей
м. Черкаси

Бібліотека-філія №2 для дорослих м. Черкаси

Бібліотека-філія №7 для дорослих м. Черкаси

Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright © Слотіна (Миргород). 2019
Повне або часткове копіювання матеріалів нашого сайту дозволено тільки при обов’язковій вказівці прямого гіперпосилання на наш сайт або з письмового дозволу адміністратора сайту.
Зробити безкоштовний сайт з uCoz