18000 м. Черкаси, вул. Хрещатик, 200 тел. +380 472  54 11 70  lib-ukr@ukr.net
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню
Користувач у кадрі
Пошук
Поділитись

  

Бібліотека сьогодні є центром дозвілля, центром спілкування. Кожного дня (крім понеділка) з 16.00 до 18.00 у читальному залі Черкаської ЦМБ ім. Лесі Українки продовжує роботу шахово-шашковий клуб «Гросмейстер». 

Клубом активно проводяться заходи з популяризації та сприяння розвитку шахів і шашок на території м. Черкаси, залучення до гри різних верств населення, популяризація здорового способу життя. Зі сторони бібліотеки клуб очолює провідний бібліотекар Громова Н.П. ЦМБ ім. Лесі Українки і Черкаська обласна федерація шашок підписали договір про співпрацю, чим закріпили співробітництво на законодавчому рівні.

Активно допомагають в організації та проведенні шашкових турнірів – голова Черкаської обласної  федерації шашок Олег Тулуманов і активістка клубу Алла Гоменюк. Шашкові  і шахові турніри, товариські зустрічі проходять в читальному залі бібліотеки кожного місяця. У 2017 році проведено 13 турнірів. 

На нашій сторінці у Facebook можна переглянути фотоматеріали та результати всіх турнірів.

Працівники бібліотеки проводять інформаційне обслуговування, створюють комфортні умови для занять клубу. Популярною стала виставка «Шахи: мистецтво, наука, спорт», створена працівниками відділу бібліографічної роботи та автоматизації бібліотечних процесів.

Це тим більш доречно в наш час, коли бібліотеки розширили асортимент бібліотечних послуг, і з книгообмінників трансформувались в територію активного спілкування і проведення дозвілля  громади.

Запрошуємо до активного відпочинку і на заняття (шахами, шашками) всіх бажаючих – дорослих і дітей, пограти в улюблену гру та удосконалити свою майстерність! 

Хочеться залучити до клубу абсолютно всіх любителів шахів і шашок – від початківців до ветеранів. Для молоді буде дуже цікаво спостерігати, як грають майстри, ветеранам буде надаватись можливість постійно збиратися в затишному місці для занять улюбленою грою.

Графік роботи
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Партнери

Український культурний фонд

Бібліотечний інформаційно-освітній портал

Центральна міська бібліотека для дітей м. Черкаси

Бібліотека-філія №1 для дітей
м. Черкаси

Бібліотека-філія №2 для дітей
м. Черкаси

Бібліотека-філія №2 для дорослих м. Черкаси

Бібліотека-філія №7 для дорослих м. Черкаси

Бібліотека-філія №8 для дорослих м. Черкаси

Черкаський професійний ліцей

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright © Слотіна (Миргород). 2020
Повне або часткове копіювання матеріалів нашого сайту дозволено тільки при обов’язковій вказівці прямого гіперпосилання на наш сайт
Зробити безкоштовний сайт з uCoz